4
Kwi 2018

Dachówka cementowa Creaton – na dziś, na jutro, na zawsze

Systemy pokryć dachowych są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i nowoczesna linia produkcyjna stanowią gwarancję dostarczania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie tylko zwiększają walory użytkowe dachu, ale także zapewniają spokojne życie pod bezpiecznym dachem na długie lata.

 

Zobacz więcej…

14
Wrz 2017

SZKOLENIE Z FIRMY DAKEA

Dnia 13.09.2017 na terenie naszej firmy odbyło się szkolenie z firmy Dakea, producenta okien dachowych.

 

Zobacz więcej…

13
Kwi 2016

Okna dachowe Dakea Ultima dla wymagających!

 

kev_1

Dakea Ultima to najnowocześniejsze okno o drewnianej konstrukcji i centralnej osi obrotu.

Doskonałe parametry energetyczne i innowacyjny system redukcji hałasu znacząco wpływają na komfort i ciszę w Twoim domu.

Zobacz więcej…

10
Lut 2016

NOWOŚĆ – Blachodachówka modułowa Murano

 

murano

 

Blachodachówka modułowa Murano

posiada wszystkie zalety, które odnajdziesz w Venecji, ale naszym zdaniem świetnie sprawdzi się także w nowoczesnej architekturze. Wyróżnia ją prostota i łatwość montażu a smukła linia i geometryczny kształt nadają jej charakter tradycyjnej dachówki. Duży wybór kolorów oraz powłok daje wiele możliwości dopasowania dachu do Twojej wizji domu.

 

 

 

 

Zobacz więcej…

8
Lut 2016

Szkolenie dekarskie

Dnia 06.02.2016 r. odbyło się kolejne szkolenie dekarskie dla pracowników i podwykonawców naszej firmy.

30
Wrz 2015

NOWOŚĆ – GONT BLASZANY JANOSIK

 

12002119_983759241665812_5342974866748251910_n

Gont blaszany JANOSIK to nasza najnowsza propozycja produktowa – wyrób innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie.

Zobacz więcej…

5
Wrz 2015

PROMOCJA-DOMINO – Nowoczesna dachówka płaska

04_21„DOMINO“ jest pięknym, w dosłownym tego słowa znaczeniu, przykładem przewagi prawdziwej markowej jakości. Uformowane schodkowo zakładki chronią niezawodnie przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. Dachówka na miarę naszych czasów – dla wszystkich, którzy ponad wszystko cenią prostotę.

 

 

 

 

Zobacz więcej…

5
Mar 2015

PROMOCJA – TITANIA – Dachówka wielkiego formatu

Wytworna i długowieczna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia fantastyczny efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia.

Zobacz więcej…

27
Lut 2015

Perfekcyjna i barwna VENECJA – blachodachówka modułowa Firmy BUDMAT

Blachodachówka modułowa Venecja to innowacyjny i wyjątkowy wyrób przeznaczony na pokrycia dachowe. Blachodachówka wytwarzana jest ze szwedzkich blach (SSAB) z powłoką Prelaq X-Matt oraz dodatkowo także z blach niemieckich z matową powłoką D-Matt. Produkt wyróżnia się unikalnym kształtem – 5 falami dolnymi i 6 wierzchołkami – a ponadto posiada specjalnie uformowane naroża, aby umożliwić idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu.

Dodatkowe tłoczenia dolnej krawędzi fali podkreślają wyjątkowy kształt blachodachówki Venecja i przywodzą na myśl ekskluzywną dachówkę ceramiczną.

 

Zobacz więcej…

Realizacje